Jei perkate prekių iki 20 Eur, rinkitės pristatymą "Pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių iki 20eur. Prekės Jums bus pristatytos per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 12.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po 12.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Pristatymo kaina 3.50 €. Ši suma bus įtraukta į Jūsų sąskaitą apmokėjimui. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu. Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.


Jei perkate prekių už 20,00 € ir daugiau, rinkitės pristatymą "Pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių  už 20,00ir daugiau"  . Prekės Jums bus pristatytos per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 12.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po 12.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Pristatymo kaina TIK 1.00 €. Ši suma bus įtraukta į Jūsų sąskaitą apmokėjimui. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu.Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.

Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jus elektroniniu paštu.

Jei  perkate prekių už 50,00 €  ir daugiau, rinkitės pristatymo būdą "Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių už 50,00 €  ir daugiau " ir Jums prekes pristatysime nemokamai, per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 12.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po  12.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu.Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.

Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jus elektroniniu paštu.