Jei perkate prekių iki 30 Eur, rinkitės pristatymą "Pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių iki 30eur. Prekės Jums bus pristatytos per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 11.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po 11.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Pristatymo kaina 3.50 €. Ši suma bus įtraukta į Jūsų sąskaitą apmokėjimui. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu. Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.


Jei perkate prekių už 30,00 € ir daugiau, rinkitės pristatymą "Pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių  už 30,00ir daugiau"  . Prekės Jums bus pristatytos per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 11.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po 11.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Pristatymo kaina TIK 1.00 €. Ši suma bus įtraukta į Jūsų sąskaitą apmokėjimui. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu.Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.

Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jus elektroniniu paštu.

Jei  perkate prekių už 50,00 €  ir daugiau, rinkitės pristatymo būdą "Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant prekių už 50,00 €  ir daugiau " ir Jums prekes pristatysime nemokamai, per 1 darbo dieną, jei sąskaitą apmokate tą pačią dieną iki 11.00. Jei Jūsų mokėjimą gausime po  11.00 val., prekių pristatymas užtruks papildomą darbo dieną. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti iki trijų darbo dienų. Prekes pristatys kurjeris tiesiai Jums namo ar į darbovietę (tuo adresu, kurį pateiksite užsisakydami prekes). Pristatymo laiką kurjeris su Jumis suderins telefonu.Jeigu pageidaujate, kad siunta būtų pristatyta į LP Express paštomatą, laukelyje "Kliento žinutė" nurodykite tikslų paštomato adresą.

Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jus elektroniniu paštu.