Mes suteikiame Jums galimybę rinktis:

1. Apmokėjimas banko pavedimu, kai norite, kad prekes išsiųstume Jūsų pateiktu adresu.

Įvykdę užsakymą, ekrane pamatysite išankstinio mokėjimo sąskaitą, ją gausite ir elektroniniu paštu. Tada Jums tereiks sąskaita apmokėti. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime Jūsų užsakytas prekes kartu su sąskaita faktūra nurodytu adresu. Atsiskaityti galite tik litais.

Atliekant pavedimą, būtinai nurodykite:

užsakymo numerį.

2.  Apmokėjimas banko pavedimu, kai norite prekes atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje.

Įvykdę užsakymą, ekrane pamatysite išankstinio mokėjimo sąskaitą, ją gausite ir elektroniniu paštu. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, nurodytu elektroniniu paštu (arba, jei parašysite į pastabas, kad pageidaujate) telefonu pranešime kada galėsite atsiimti prekes.  Atsiskaityti galite tik litais.

Atliekant pavedimą, būtinai nurodykite:

užsakymo numerį.

3. Apmokėjimas grynais, kai norite prekes atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje.

Šiuo atveju Jums tereikia atvykti į mūsų parduotuvę Giedraičių 85 - 202, Vilniuje ir atsiskaityti už jau užsakytas elektroniniu būdu prekes. Kada galėsite atsiimti prekes, pranešime Jums elektroniniu paštu (arba, jei parašysite į pastabas, kad pageidaujate) telefonu. Gavus pranešimą, kad užsakymas paruoštas, reikia prekes iš mūsų atsiimti per 24 val. Atsiskaityti galite tik litais ir tik grynais pinigais (deja, kortelių neaptarnaujame).

4. Apmokėjimas grynais, kai perkate mūsų parduotuvėje Vilniuje.

Jei atvyksite į mūsų parduotuvę Giedraičių 85 - 202, Vilniuje, Jums tereiks su savimi turėti grynųjų pinigų (deja, kortelių neaptarnaujame). Savo išsirinktas prekes gausite iš karto.

PARDUOTUVĖ VILNIUJE, GIEDRAIČIŲ G. 85 - 202,DIRBA  I - V NUO 11,00 IKI 15,00 H.Jei nespėjate apsilankyti mūsų darbo metu, visada galite skambinti mums tel. 863523587 ir mes Jus priimsime susitartą valandą.